چرا هزینه ی ارسال برای هر محصول به صورت جداگانه، حساب میشود؟

این سبکی عزیز، زمانی که شما در این سبک سفارشی را ثبت می کنید در واقع به صورت مستقیم از تولیدکنندگان خلاق ( از نقاط مختلف) سفارش می دهید. به همین دلیل هر تولیدکننده برای ارسال محصولاتش هزینه ارسال جدا دارد. 
در صورتی که تمام محصولات سفارش شما از یک فروشگاه باشد، یک هزینه ی ارسال برای شما در نظر گرفته میشود.

آیا میتوانم از طریق پرداخت کارت به کارت سفارش خود را ثبت کنم؟

این سبکی عزیز، بله؛ با توجه به مشکلاتی که بعضی از کاربران با رمز پویا دارند، این امکان وجود دارد.
جدا از ثبت سفارش از طریق درگاه پرداخت سایت، می توانید در دایرکت اینستاگرام این سبک یا چت پشتیبانی به صورت کارت به کارت سفارش خود را ثبت کنید. 

آیا میتوانم روز و زمان دریافت سفارش را خودم مشخص کنم ؟

این سبکی عزیز، سفارش هایی که با پیک ارسال می شود ( مانند تهران به تهران ) قبل از ارسال
جهت حضور در محل، با شما هماهنگ خواهد شد، همچنین از طریق پشتیبانی تلفنی این سبک می توانید
 با شماره زیر در ارتباط باشید.
021-28421248 داخلی ۱ 

امکان ارسال همه ی سفارشات به صورت یکپارچه وجود دارد؟

این سبکی عزیز، زمانی که شما در این سبک سفارشی را ثبت می کنید درواقع به صورت مستقیم از تولیدکنندگان خلاق ( از نقاط مختلف) سفارش می دهید. این امکان وجود دارد که سفارش ها به صورت یکپارچه از ایستگاه مرکزی این سبک ارسال شود، در این صورت جدا از هزینه ارسالی که هنگام ثبت سفارش پرداخت کرده اید هزینه ارسال ایستگاه به صورت پس کرایه درب منزل از شما دریافت می شود. 
( هزینه ارسال یکپارچه بستگی به شهر و حجم سفارشات شما دارد ) 
شما می توانید در صورت تمایل به ارسال یکپارچه، از طریق پشتیبانی تلفنی، دایرکت یا چت سایت،درخواست ارسال یکپارچه را اطلاع دهید.

سفارش را در تاریخ اعلام شده تحویل نگرفتم، چه طور پیگیری کنم؟

این سبکی عزیز، شما می توانید برای پیگیری سفارش خود از طریق چت آنلاین سایت یا دایرکت اینستاگرام و یا شماره تماس پشتیبانی این سبک با همکاران ما در ارتباط باشید. لطفا برای پیگیری دقیق تر در هنگام ارسال پیام متنی، شماره سفارش یا نام و نام خانوادگی خود را قرار دهید.
021-28421248

بعد از ثبت سفارش، چه طور میتوانم سفارش خود را پیگیری کنم؟

این سبکی عزیز، شما می توانید برای پیگیری سفارش خود از طریق چت آنلاین سایت یا دایرکت اینستاگرام و یا شماره تماس پشتیبانی این سبک با همکاران ما در ارتباط باشید. لطفا در هنگام ارسال پیام متنی، شماره سفارش یا نام و نام خانوادگی خود را قرار دهید.
021-28421248

چگونه میتوانم سفارش خود را لغو کنم؟

این سبکی عزیز، با توجه به اینکه محصول به سفارش و سبک خودتان ساخته می شود، لغو سفارش تنها تا ۱۲ ساعت بعد از ثبت سفارش امکان پذیر خواهد بود که می توانید از طریق چت آنلاین سایت یا دایرکت اینستاگرام و یا شماره تماس پشتیبانی این سبک با همکاران ما در ارتباط باشید. 

اگر محصولی که دریافت کردم مشابه به عکس آن نبود چه می شود ؟

این سبکی عزیز، تلاش این سبک این هست که اطلاعات محصول شامل توضیحات و عکس با محصول واقعی همخوانی داشته باشد اما در صورت مشابه نبودن محصول با عکس، این سبک مسئولیت این مساله را کاملا به عهده خواهد گرفت و ضمن بررسی فوری مساله امکان تعویض یا مرجوعی کالا را برای مشتریان قرار می دهد. 

سفارش من به صورت کامل نرسیده! چیکار کنم ؟

این سبکی عزیز، تولیدکنندگان این سبک از نقاط مختلف ایران سفارش ها را آماده و ارسال می کنند. در صورتی که سفارش شما به صورت کامل نرسیده است زمان آماده سازی محصول را مجدد بررسی نمایید و با تیم پشتیبانی در تماس باشید : 
021-28421248 داخلی ۱ 

در صورتی که محصول شکسته یا معیوب به دست من رسید، چیکار کنم؟ چه طور پیگیری کنم؟

این سبکی عزیز، این سبک مسئولیت این مساله را کاملا به عهده خواهد گرفت و ضمن بررسی فوری مساله امکان تعویض یا مرجوعی کالا را برای مشتریان قرار می دهد. 

با تیم پشتیبانی در تماس باشید : 
021-28421248 داخلی ۱ 

سفارش خود را دریافت کرده‌ام اما با کالایی که در سایت ثبت کرده بودم، مغایرت دارد. از چه طریقی می‌توانم اقدام کنم؟

این سبکی عزیز، لطفا در صورت مشاهده هرگونه مغایرت سریعا ما را در جریان بگذارید.شماره تماس پشتیبانی: 021-28421248 داخلی ۱ 
چنانچه کالا دچار نقص از جانب فروشنده باشد (مطابقت نداشتن کالای ارسال شده با کالای سفارش داد شده، شکستگی یا هر گونه نقصی که از جانب فروشنده باشد.) امکان بازگشت کالا و دریافت وجه پرداخت شده، وجود خواهد داشت.

از ثبت سفارش خود منصرف شده‌ام، آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟

انصراف از خرید کالا و لغو سفارش تنها تا قبل از انجام مرحله ارسال امکان پذیر است. (قبل از ارسال پیامک تحویل سفارش به پست) و تمامی مبلغ به کیف پول حساب کاربر در “این سبک” باز گردانده می‌شود تا بتواند در خریدهای بعدی از آن استفاده کند.  توجه داشته باشید اگر سفارش شما، جزو محصولات سفارشی باشد، امکان انصراف تنها تا ۱۲ ساعت بعد از ثبت سفارش وجود دارد.

آیا امکان تعویض کالا در “این سبک” وجود دارد؟

این سبکی عزیز، در صورت تغییر سلیقه‌ی مشتری پس از ارسال و دریافت کالا امکان بازگرداندن و یا تعویض آن وجود ندارد.

در چه شرایطی بازگشت کالا مقدور نمی باشد ؟

این سبکی عزیز، در صورت تغییر سلیقه‌ مشتری پس از ارسال و دریافت کالا امکان بازگرداندن و یا تعویض آن وجود ندارد.
بازگشت محصول از مناطق آزاد کیش،قشم،چابهار،ارس،اروند،انزلی و ماکو مقدور نمی باشد.اقلامی نظیر طلا و جواهرات، انواع گوشواره ست و نیم ست شامل گوشواره امکان بازگشت ندارند.

چطور می توانم به عنوان تولید کننده، محصولاتم را در این سبک قرار دهم؟

تصاویری از محصولات تولید شده خود را به همراه اطلاعات تماس در دایرکت صفحه اینستاگرام این سبک به آدرس @insabkcom ارسال کنین. همکاران بخش تولیدکنندگان اطلاعات بیشتر را در اختیارتون قرار خواهند داد.